Obsługa techniczna imprez Nowy Sącz

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia w Nowym Sączu? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Nowym Sączu

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Nowy Sącz

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy artystów, konferansjerów i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania eventu.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Nowy Sącz

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Nowym Sączu i okolicach.

Wynajem sprzętu estradowego w Nowym Sączu

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę