Obsługa techniczna imprez Piekary Śląskie

Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu wydarzenia na terenie Piekar Śląskich? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie potrzebna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące tego eventu, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Piekarach Śląskich

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory laserowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Piekary Śląskie

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, uczestników i zespołów wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania imprezy.

Ekrany LED na wynajem Piekary Śląskie

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Piekarach Śląskich i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Piekarach Śląskich

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi