Obsługa techniczna imprez Kórnik

Szukasz pomocy w zaplanowaniu imprezy na terenie Kórnika? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Kórniku

zestawy nagłośnieniowe

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w organizacji eventów

Nagłośnienie Kórnik

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie imprezy.

Ekrany LED na wynajem Kórnik

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów LED.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Kórniku i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Kórniku

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi