Obsługa techniczna imprez Poznań

Szukasz wsparcia w organizacji eventu w Poznaniu? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Poznaniu

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Poznań

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny istotny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie konferencji.

Ekrany LED na wynajem Poznań

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Poznaniu i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Poznaniu

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, czas oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić ważne informacje.

Zobacz naszą ofertę