Obsługa techniczna imprez Śrem

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy w Śremie? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie istotna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Śremie

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Nagłośnienie Śrem

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania imprezy.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Śrem

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów LED.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na portale społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń w Śremie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Śremie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Sprawdź naszą ofertę