Obsługa techniczna imprez Świdnica

Szukasz pomocy w zaplanowaniu eventu w Świdnicy? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie istotna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Świdnicy

zestawy nagłośnieniowe

wynajem oświetlenia

projektory i ekrany LED

wsparcie w organizacji wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Świdnica

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, uczestników i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów wielkoformatowych Świdnica

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Świdnicy i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego na terenie Świdnicy

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, żeby ustalić ważne informacje.

Poznaj naszą ofertę