Obsługa techniczna imprez Płońsk

Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu eventu w Płońsku? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Płońsku

sprzęt nagłośnieniowy

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Płońsk

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i zespołów wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, głośniki i inne. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w trakcie konferencji.

Wynajem ekranów LED Płońsk

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Płońsku i okolicach.

Wynajem sprzętu estradowego w Płońsku

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Odezwij się do nas, aby ustalić istotne informacje.

Poznaj nasze usługi