Obsługa techniczna imprez Bielany

Szukasz wsparcia w organizacji eventu w Bielanach? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Bielanach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory i ekrany LED

pomoc w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Bielany

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i ekip muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Bielany

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Bielanach i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego na terenie Bielan

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Zobacz naszą ofertę