Obsługa techniczna imprez Jasienica

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu imprezy w Jasienicy? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest niezawodna technika estradowa i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Jasienicy

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

projektory i ekrany LED

wsparcie w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Jasienica

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i zespołów wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania eventu.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Jasienica

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów LED.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Jasienicy i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Jasienicy

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi