Obsługa techniczna imprez Psary

Szukasz pomocy w organizacji imprezy na terenie Psar? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Psarach

nagłośnienie

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Psary

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, konferansjerów i zespołów muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe produkcje i niezapomniane show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w trakcie imprezy.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Psary

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów LED.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Psarach i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Psar

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi