Obsługa techniczna imprez Dąbrowa Tarnowska

Szukasz wsparcia w organizacji eventu na terenie Dąbrowy Tarnowskiej? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie istotna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Dąbrowie Tarnowskiej

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji imprez

Nagłośnienie Dąbrowa Tarnowska

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania wydarzenia.

Wynajem projektorów i ekranów Dąbrowa Tarnowska

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Dąbrowie Tarnowskiej

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, aby ustalić ważne informacje.

Poznaj nasze usługi