Obsługa techniczna imprez Wodzisław Śląski

Szukasz wsparcia w zaplanowaniu imprezy w Wodzisławiu Śląskim? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Wodzisławiu Śląskim

nagłośnienie

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Wodzisław Śląski

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Ekrany LED na wynajem Wodzisław Śląski

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Wodzisławiu Śląskim i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego na terenie Wodzisławia Śląskiego

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić ważne informacje.

Poznaj nasze usługi