Obsługa techniczna imprez Olsztyn

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy w Olsztynie? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Olsztynie

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory laserowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Olsztyn

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, prelegentów i zespołów wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe wydarzenia i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów wielkoformatowych Olsztyn

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w Olsztynie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Olsztyna

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Poznaj naszą ofertę