Obsługa techniczna imprez Jarocin

Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Jarocina? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Jarocinie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

pomoc w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Jarocin

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, konferansjerów i zespołów muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe wydarzenia i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania imprezy.

Wynajem projektorów i ekranów Jarocin

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Jarocinie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej w Jarocinie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, żeby ustalić ważne informacje.

Zobacz naszą ofertę