Obsługa techniczna imprez Leszno

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy na terenie Leszna? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Lesznie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

projektory i ekrany LED

wsparcie w planowaniu imprez

Nagłośnienie Leszno

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, konferansjerów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i niezapomniane show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, także w trakcie konferencji.

Ekrany LED na wynajem Leszno

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Lesznie i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Lesznie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź nasze usługi