Obsługa techniczna imprez Ruda Śląska

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy w Rudzie Śląskiej? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Rudzie Śląskiej

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Ruda Śląska

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny istotny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, również w trakcie imprezy.

Ekrany LED na wynajem Ruda Śląska

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Rudzie Śląskiej i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Rudy Śląskiej

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi