Obsługa techniczna imprez Warszawa

Szukasz pomocy w zorganizowaniu wydarzenia na terenie Warszawy? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Warszawie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu imprez

Nagłośnienie Warszawa

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy artystów, konferansjerów i zespołów wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe produkcje i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego koncertu!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania imprezy.

Wynajem projektorów i ekranów Warszawa

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów LED.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej w Warszawie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę