Catering okolicznościowy Aleksandrów Łódzki

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Aleksandrowa Łódzkiego.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Nie obsługujemy kameralnych imprez. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Aleksandrowa Łódzkiego

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Aleksandrowie Łódzkim z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Aleksandrów Łódzki. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Aleksandrowie Łódzkim.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Aleksandrów Łódzki

Sprawdzony catering urodzinowy Aleksandrów Łódzki

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Aleksandrowa Łódzkiego zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Aleksandrów Łódzki to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Aleksandrów Łódzki

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)