Catering okolicznościowy Reda

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Redy.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, dania obiadowe, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko, co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy do Redy

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Redzie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Reda. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Redzie.
Nasza firma to nie tylko catering. Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy okolicznościowe mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Reda

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Reda

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Redy również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania są tworzone z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Reda to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Reda

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

Wynajem namiotów imprezowych

Potrzebny jest Ci namiot, hala namiotowa na Twoją imprezę? Dostarczamy namioty imprezowe na terenie całej Polski, wraz z rozstawieniem i demontażem. Posiadamy również wszystkie niezbędne meble, jak również strefę chillout, bar i inne dodatki, dzięki którym możemy stworzyć wyjątkową, smaczną i piękną oprawę każdego większego wydarzenia!

5/5 - (31 głosów)