Obsługa techniczna imprez Żywiec

Szukasz pomocy w zaplanowaniu wydarzenia w Żywcu? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie istotna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Żywcu

nagłośnienie

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Żywiec

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, konferansjerów i zespołów wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania imprezy.

Wynajem ekranów LED Żywiec

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą wydarzeń w Żywcu i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Żywcu

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić ważne informacje.

Sprawdź naszą ofertę