Obsługa techniczna imprez Zator

Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu eventu w Zatorze? Chcesz wynająć najwyższej jakości sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Zatorze

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Zator

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, konferansjerów i ekip muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe produkcje i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów wielkoformatowych Zator

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów LED.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Zatorze i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Zatora

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Sprawdź nasze usługi