Obsługa techniczna imprez Słupsk

Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wydarzenia w Słupsku? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Słupsku

nagłośnienie

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Słupsk

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą niezwykłe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania konferencji.

Wynajem projektorów i ekranów Słupsk

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Słupsku i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Słupska

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, czas oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Poznaj naszą ofertę