Obsługa techniczna imprez Police

Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wydarzenia na terenie Polic? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Policach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory i ekrany LED

wsparcie w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Police

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, konferansjerów i ekip wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Dobrze dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania eventu.

Wynajem projektorów i ekranów Police

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów LED.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Policach i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Policach

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić istotne informacje.

Zobacz naszą ofertę