Obsługa techniczna imprez Izabelin

Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu imprezy na terenie Izabelina? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Izabelinie

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

wsparcie w organizacji eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Izabelin

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, konferansjerów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą niezwykłe produkcje i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania eventu.

Ekrany LED na wynajem Izabelin

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Izabelinie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Izabelina

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Zobacz nasze usługi