Obsługa techniczna imprez Goczałkowice-Zdrój

Szukasz pomocy w zorganizowaniu wydarzenia w Goczałkowicach-Zdrój? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące tego eventu, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Goczałkowicach-Zdrój

zestawy nagłośnieniowe

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

wsparcie w organizacji eventów

Zestawy nagłośnieniowe Goczałkowice-Zdrój

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w trakcie wydarzenia.

Wynajem ekranów LED Goczałkowice-Zdrój

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Goczałkowicach-Zdrój i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Goczałkowicach-Zdrój

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić istotne informacje.

Zobacz naszą ofertę