Catering okolicznościowy Żory

Catering jest kluczowym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Żor.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Żor

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Żorach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Żory. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Żorach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Żory

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Żory

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Żor zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Żory to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Żory

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)