Catering okolicznościowy Piekary

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Piekar.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zgłoś się do nas!

Nie obsługujemy kameralnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni oferując regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Piekar

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Piekarach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Piekary. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Piekarach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Piekary

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Piekary

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Piekar również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Piekary to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Piekary

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)