Imprezy integracyjne Żory

Często w przypadku bardzo dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną musimy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miejscowości – Żory to ciekawa alternatywa nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale też urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Żorach się nie kończą – oferty zazwyczaj zależą od pory roku, mimo to w każdym okresie jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Żorach

Nie zwlekaj i wybierz profesjonalizm!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasza specjalność. Zawsze przed selekcją motywu przewodniego, a także charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, zmiana atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Czasem mimo długiego stażu pracy, pracownicy nie mają ciepłych stosunków, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Żorach pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Żor w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub powagi wydarzenia. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 300 osób w oficjalnym klimacie, która posiada pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej oficjalnej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby zobaczyć naturalnych przywódców wśród grupy. Szczególnie w przypadku, gdy są rotacje na stanowiskach kierowniczych i brak nam oczywistego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy odpowiednie menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Staramy się aby event stał się perfekcyjny dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Żory

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, powinniśmy podejść całościowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie,a także w terenie, choć najwięcej imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy wiele spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak puzzle – jeżeli jeden fragment nie pasuje do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event okazuje się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały pracownikom w pamięci na lata, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Żory
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

To nie wszystko co oferujemy, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również opcję wypożyczenia elementów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Żorach jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi imprezami, skorzystaj z pomoc agencji eventowej. Fachowca w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Żory

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy świetne atrakcje dla grup, które w trakcie pobytu w Żorach w końcu mogą odpocząć także od problemów dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Żory nie odbiega od reguły, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda przy organizacji różnych imprez dla firm. Wiemy, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Żory – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i każde możliwe eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Żorach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)