Catering okolicznościowy Trzebnica

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Trzebnicy.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Trzebnicy

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Trzebnicy z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Trzebnica. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Trzebnicy.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Trzebnica

Sprawdzony catering urodzinowy Trzebnica

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Trzebnicy również. Dopasujemy wszystko do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Trzebnica to zdecydowanie najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Trzebnica

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)