Catering okolicznościowy Kostrzyn

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Kostrzyna.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Kostrzyna

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Kostrzynie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Kostrzyn. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Kostrzynie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Kostrzyn

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Kostrzyn

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Kostrzyna zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Kostrzyn to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Kostrzyn

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)