Catering okolicznościowy Sieradz

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Sieradza.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Sieradza

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Sieradzu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Sieradz. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Sieradzu.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Sieradz

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Sieradz

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Sieradza zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Sieradz to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Sieradz

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)