Catering okolicznościowy Gdów

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Gdowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Gdowa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Gdowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Gdów. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Gdowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Gdów

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Gdów

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Gdowa również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Gdów to zdecydowanie najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Gdów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)