Catering okolicznościowy Tenczynek

Catering jest szczególnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Tenczynka.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Tenczynka

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Tenczynku z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Tenczynek. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Tenczynku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Tenczynek

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Tenczynek

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Tenczynka również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Tenczynek to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Tenczynek

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz organizację eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)