Catering okolicznościowy Zabierzów

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Zabierzowa.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojego eventu, to napisz do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Zabierzowa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Zabierzowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Zabierzów. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Zabierzowie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Zabierzów

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Zabierzów

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Zabierzowa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Zabierzów to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Zabierzów

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)