Imprezy integracyjne Zabierzów

Zazwyczaj w przypadku bardzo dużych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną trzeba zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a najważniejszą kwestią będzie wybór miasta – Zabierzów to dobra opcja nie tylko z uwagi na bardzo dobrą lokalizację ale również urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, jednak w każdym czasie jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Zabierzowie

Nie zastanawiaj się i zdecyduj się na nasze ogromne doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasz as w rękawie. Najczęściej przed selekcją tematu głównego oraz charakteru imprezy zadajemy pytanie co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może usprawnienie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu pracy w zespole, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na efektywność ich pracy.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Zabierzów

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, należy podejść całościowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie, jak również w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy wiele elementów przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy są jak puzzle – jeśli jeden element nie pasuje do reszty, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event robi się katastrofą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały pracownikom w pamięci na lata, skorzystaj z pomocy znanej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł z ulgą poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Zabierzów
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Zabierzowie będzie zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z nudnymi wydarzeniami, wybierz oferty agencji eventowej. Specjalistę w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Zabierzów

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez, a także chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako liderów w branży eventowej. Zapewniamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy podczas wizyty w Zabierzowie w końcu mogą odpocząć także od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Zabierzów nie jest wyjątkiem, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni uczestnicy to nasza główna nagroda przy organizacji różnych imprez dla firm. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Zabierzów – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy bezproblemowy kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do uczestników tak, aby atrakcje były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Zabierzowie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)