Imprezy integracyjne Tenczynek

Często w przypadku rozwiniętych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a najważniejszą sprawą jest wybór miasta – Tenczynek to świetna opcja nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty często są zależne od czasu, mimo to w każdym kwartale tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Tenczynku

Nie zwlekaj i zdecyduj się na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasz główny atut. Zawsze przed selekcją tematu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może zwiększenie łączności Twojego zespołu. Czasem mimo długiego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Tenczynku jest rozwiązaniem tej sytuacji i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Tenczynka w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne posiada kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do ilości uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy stworzyć event jako galę dla 1 500 osób w uroczystym klimacie, która posiada pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki personalizujemy do każdego klienta oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to doskonały moment, aby dostrzec naturalnych przywódców wśród Twoich pracowników. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy właściwe menu z zaznaczeniem preferencji Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Tenczynek

Uwaga! Podczas organizacji eventów integracyjnych dla firm, powinniśmy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po nagłośnienie,a także w plenerze, mimo, że większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy kilka aspektów przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do innych, nie tworzą spójnej całości. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Niesprawdzony catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, gdy event robi się totalną klapą. Jeśli zależy nam, aby imprezy integracyjne zostały pracownikom w pamięci na lata, zdecyduj się na wsparcie cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł z ulgą oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Tenczynek
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Tenczynku jest zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z nudnymi imprezami, skorzystaj z usługi agencji eventowej. Specjalistę w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Tenczynek

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez, a także potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Mamy świetne atrakcje dla grup, które w trakcie wizyty w Tenczynku nareszcie są w stanie odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Tenczynek nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda przy organizacji niezapomnianych imprez dla firm. Wiemy, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy miłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się wzbudzić w nich zdumienie nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Tenczynek – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja Hevent – tworzymy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Tenczynku – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)