Catering okolicznościowy Świdnik

Catering jest ważnym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Świdnika.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Świdnika

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Świdniku z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Świdnik. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Świdniku.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Świdnik

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Świdnik

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Świdnika zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Świdnik to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Świdnik

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Wybierając współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)