Catering okolicznościowy Stary Sącz

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Starego Sącza.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Starego Sącza

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Starym Sączu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Stary Sącz. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Starym Sączu.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Stary Sącz

Profesjonalny catering urodzinowy Stary Sącz

Mamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Starego Sącza zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Stary Sącz to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Stary Sącz

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Planujesz organizację eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)