Imprezy integracyjne Stary Sącz

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną musimy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą będzie wybór miejscowości – Stary Sącz to dobra opcja nie tylko ze względu na dogodną lokalizację ale również urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty zazwyczaj zależą od czasu, jednak w każdym kwartale jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Starym Sączu

Nie zwlekaj i zdecyduj się na profesjonalizm!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasz główny atut. Zawsze przed selekcją tematu głównego, a także charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie łączności w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo wieloletniego stażu współpracy, Twój team nie zna się zbyt dobrze, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Starym Sączu pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Starego Sącza w wyjątkowej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub powagi wydarzenia. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 100 osób w uroczystym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla każdego. Eventy też są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i współpracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród grupy. Zwłaszcza, gdy są zmiany na stanowiskach kierowniczych i nie do końca wiemy na kogo z pozostałych pracowników możemy postawić, komu powierzyć dane stanowisko. Podczas spotkania z pewnością spytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to wybierzemy odpowiednie menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Stary Sącz

Uwaga! Podczas organizacji eventów integracyjnych firmowe, musimy podejść kompleksowo do eventu: od cateringu po oświetlenie,a także w terenie, choć większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy kilka aspektów przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy z reguły są jak puzzle – jeśli jeden fragment nie pasuje do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Niepewny catering, leniwa obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły gościom w pamięci na lata, postaw na pomoc znanej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł ze spokojem oddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najpopularniejsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Stary Sącz
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, będąc firmą eventową nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Starym Sączu będzie zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z sztywnymi imprezami, skorzystaj z usługi agencji eventowej. Fachowca w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Stary Sącz

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako liderów w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Starym Sączu nareszcie mogą odpocząć także od wyzwań dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Stary Sącz nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe i inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni pracownicy to nasz motor napędowy w organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują chęci do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Stary Sącz – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja Hevent – tworzymy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć różne atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Starym Sączu – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)