Catering okolicznościowy Skierniewice

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Skierniewic.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni proponując regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Skierniewic

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Skierniewicach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Skierniewice. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Skierniewicach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Skierniewice

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Skierniewice

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Skierniewic również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Skierniewice to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Skierniewice

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)