Catering okolicznościowy Jaworze

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Jaworza.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Jaworza

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Jaworzu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Jaworze. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Jaworzu.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Jaworze

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Jaworze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Jaworza zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Jaworze to zdecydowanie najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Jaworze

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)