Catering okolicznościowy Stęszew

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Stęszewa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Stęszewa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Stęszewie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Stęszew. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Stęszewie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Stęszew

Profesjonalny catering urodzinowy Stęszew

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Stęszewa również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Stęszew to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Stęszew

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)