Catering okolicznościowy Opalenica

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Opalenicy.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Opalenicy

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Opalenicy z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Opalenica. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Opalenicy.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Opalenica

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Opalenica

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Opalenicy zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Opalenica to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Opalenica

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)