Catering okolicznościowy Pruszcz Gdański

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Pruszcza Gdańskiego.

 

Jeśli zależy Ci na cateringu klasy VIP oraz wywołaniu efektu “Wow, nigdy nie byłam/em na takim przyjęciu” – jesteś we właściwym miejscu.
Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, zarówno na regionalne jedzenie jak i rarytasy kuchni zagranicznych.
Jednak przyjęcie to nie tylko jedzenie.
Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i zgraną obsługę. Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy jeden telefon.
Jeżeli cenisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

VIP & EXCLUSIVE CATERING NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Poznaj szczegóły

Zorganizujemy wyjątkowy catering okolicznościowy specjalnie dla Ciebie

Co możemy Ci zaoferować jako firma cateringowa?

Najlepszy catering na imprezy i przyjęcia okolicznościowe Pruszcz Gdański

Jesteśmy organizatorem kilkunastu prestiżowych imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Świadczymy usługi wyjątkowego cateringu w Państwa ogrodzie, mieszkaniu czy w innym wyznaczonym miejscu. Na terenie Pruszcza Gdańskiego zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do formy Twojego przyjęcia. Jeżeli najbardziej smakują Ci dania kuchni polskiej to dostosujemy menu z polskich przysmaków. Zapewniamy świeże składniki, z opcją wyboru menu wegetariańskie. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o wrażenia Klienta. Nasz catering na imprezy Pruszcz Gdański to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie.
Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Catering do domu w Pruszczu Gdańskim

Lokalizacja wydarzenia – jest zależne od Ciebie. Chcesz spędzić ten czas w domowym zaciszu, a jednocześnie poczuć się jak VIP?
Zajmiemy się przystrojeniem wyznaczonego miejsca, pięknie je oświetlimy tworząc przyjemny klimat.
Możemy zapewnić również ciekawe atrakcje na uroczystości czy dodatki do ogrodu: na przykład leżaki, lampiony, zimne ognie.

Może chcesz zorganizować imprezę w restauracji na terenie Pruszcza Gdańskiego? Nie wiesz jednak, co mieć na uwadze przy wyborze? Działamy na rynku już wiele lat, znamy właścicieli sprawdzonych restauracji. Każde miejsce będzie dla nas odpowiednie. Jednak, żeby sprawdzić pełny potencjał naszych usług cateringowych, pomożemy przy wyborze odpowiedniego miejsca. Zaufaj nam i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. Imprezy okolicznościowe to nasz “as w rękawie”.

Catering w Pruszczu Gdańskim z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych Pruszcz Gdański. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, ciężko nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.

Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostajemy do usług Twoich gości. Jeżeli życzysz sobie obsługę barmańską zabierzemy profesjonalne stoisko, goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione drinki czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalna obsługą. To filar naszej firmy.

Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu VIP w Pruszczu Gdańskim.

Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaprezentowania znacznie więcej. Możemy zorganizować atrakcje jak pokaz taneczny czy występ wokalistki.
Zachęcamy do przejrzenia naszej strony, która pokaże Państwu nasze przykładowe realizacje.

KONTAKT