Catering okolicznościowy Kęty

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Kęt.

 

Jeśli zależy Ci na cateringu klasy VIP oraz wywołaniu efektu „Wow, nigdy nie byłam/em na takim przyjęciu” – jesteś we właściwym miejscu.
Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszystkie wymogi, zarówno na regionalne jedzenie jak i rarytasy kuchni zagranicznych.
Warto pamiętać, że przyjęcie to nie tylko catering.
Potrzebujesz jeszcze oprawy dekoracji, właściwego oświetlenia i zgraną obsługę. Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy jeden telefon.
Gdy cenisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

VIP & EXCLUSIVE CATERING NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Poznaj szczegóły

Zorganizujemy wyjątkowy catering okolicznościowy specjalnie dla Ciebie

Co możemy Ci zaoferować jako firma cateringowa?

Najlepszy catering na imprezy i przyjęcia okolicznościowe Kęty

Jesteśmy organizatorem kilkunastu luksusowych imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Zapewniamy usługi wyjątkowego cateringu w Państwa ogrodzie, mieszkaniu czy w innym wyznaczonym miejscu. Na terenie Kęt stworzyliśmy już mnóstwo wydarzeń. Dostosujemy się do formy Twojego przyjęcia. Jeżeli najbardziej smakują Ci dania kuchni polskiej to opracujemy menu z lokalnych przysmaków. Zapewniamy świeże składniki, z opcją wyboru menu wegetariańskie. Wszystkie posiłki są przygotowywane z najwyższą troską i dbałością o wrażenia Klienta. Nasz catering na imprezy Kęty to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie.
Pracujemy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym martwić.

Catering do domu w Kętach

Miejsce wydarzenia – jest zależne od Ciebie. Chcesz spędzić ten dzień w domowym zaciszu, a jednocześnie poczuć się jak VIP?
Zajmiemy się dekoracją wyznaczonego miejsca, pięknie je oświetlimy tworząc przyjemny klimat.
Zorganizujemy również różnego rodzaju atrakcje na uroczystości czy dodatki do ogrodu: na przykład leżaki, lampiony, zimne ognie.

Może chcesz zorganizować imprezę w lokalu na terenie Kęt? Nie jesteś pewny, czym się kierować przy wyborze? Działamy w branży już wiele lat, znamy właścicieli sprawdzonych lokali. Każde miejsce będzie dla nas odpowiednie. Jednak, aby sprawdzić pełny potencjał naszych usług cateringowych, pomożemy przy wyborze najlepszego miejsca. Zaufaj nam i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. Imprezy okolicznościowe to nasza specjalizacja.

Catering w Kętach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych Kęty. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić atrakcję, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.

Po wstępnej inauguracji, całą imprezę zostajemy do usług Twoich gości. Jeżeli życzysz sobie obsługę barmańską zabierzemy profesjonalne stoisko, goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalna obsługą. To filar naszej firmy.

Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu VIP w Kętach.

Warto wspomnieć, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki.
Zachęcamy do przejrzenia naszej strony, która pokaże Państwu nasze przykładowe realizacje.

KONTAKT