Catering okolicznościowy Swadzim

Catering jest szczególnym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Swadzimia.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Swadzimia

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie wydarzenia jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Swadzimie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Swadzim. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Swadzimie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Swadzim

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Swadzim

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Swadzimia także. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Swadzim to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Swadzim

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)