Imprezy integracyjne Kęty

Często w przypadku rozwiniętych firm w ramach corocznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą zapoznać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną trzeba zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią będzie wybór miasta – Kęty to dobra opcja nie tylko ze względu na bardzo dobrą lokalizację ale również urzekającą historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty zazwyczaj zależą od czasu, mimo to w każdym kwartale tworzymy niezapomniane imprezy firmowe w Kętach

Nie szukaj już dłużej i postaw na nasze największe doświadczenie w branży!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – w szczególności eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed wyborem motywu przewodniego, a także typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może polepszenie łączności w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu pracy w zespole, pracownicy mało się znają, co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Kętach jest rozwiązaniem tego problemu i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Kęt w przyjemnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub powagi wydarzenia. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 100 osób w uroczystym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mniej oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do każdego klienta oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród Twoich pracowników. Szczególnie w przypadku, kiedy są zmiany na stanowiskach kierowniczych i brak nam oczywistego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania na pewno zapytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy właściwe menu z uwzględnieniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?Wasze zdanie i uwagi są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Kęty

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, powinniśmy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie, jak również w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo aspektów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeżeli jeden fragment nie jest dopasowany do innych, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, kiedy event okazuje się katastrofą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały gościom w pamięci na lata, zdecyduj się na wsparcie profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł ze spokojem poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Kęty
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, tworzenie imprez firmowych w Kętach jest zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z sztywnymi imprezami, postaw na oferty agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Kęty

Nasze 25 letnie doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Zapewniamy zróżnicowane atrakcje dla grup, które w trakcie wizyty w Kętach nareszcie mogą zapomnieć o nużących obowiązkach. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Kęty nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasza główna nagroda przy organizacji ciekawych imprez firmowych. Wiemy, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi współpracujemy od kilku lat, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem potrafimy wzbudzić w nich zdumienie ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają motywację do pracy.

Chciałbyś dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Kęty – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Napisz do nas – tworzymy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe personalizujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Kętach – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)