Catering okolicznościowy Olsztyn

Catering jest szczególnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Olsztyna.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Olsztyna

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na przyjęcie – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Olsztynie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Olsztyn. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Olsztynie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Olsztyn

Najlepszy catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Olsztyn

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Olsztyna zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Olsztyn to zdecydowanie najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Olsztyn

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)