Imprezy integracyjne Olsztyn

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy mają zamiar spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną trzeba zaplanować ze sporym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą będzie wybór miejscowości – Olsztyn to dobra alternatywa nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale również piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty najczęściej są zależne od pory roku, jednak w każdym kwartale jesteśmy w stanie stworzyć świetne imprezy firmowe w Olsztynie

Nie zwlekaj i wybierz nasze największe doświadczenie w tej tematyce!

Pomysły na imprezy integracyjne w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – zwłaszcza eventy integracyjne to nasza specjalność. Z reguły przed selekcją tematu głównego, a także typu imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może zwiększenie komunikacji w zespole. Czasem mimo wieloletniego stażu pracy w zespole, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Olsztynie pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Olsztyna w wyjątkowej atmosferze. Nasza szeroka oferta na imprezy integracyjne ma kilka propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do ilości uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 500 osób w oficjalnym klimacie, która posiada cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby dostrzec naturalnych liderów wśród Twoich pracowników. Zwłaszcza, kiedy zmienia się stanowisko kierownicze i brak nam naturalnego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania z pewnością spytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy właściwe menu z sprecyzowaniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko kompleksowo, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Wasze zdanie i preferencje są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Olsztyn

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, należy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie,a także w plenerze, mimo, że większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak ogromne puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event okazuje się katastrofą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły gościom w pamięci na lata, zdecyduj się na wsparcie cenionej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł z ulgą poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – dołącz do nich!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Olsztyn
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również opcję wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, organizacja imprez firmowych w Olsztynie będzie zawsze w pełni profesjonalne! Koniec z sztywnymi eventami, postaw na usługi agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Olsztyn

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, a także chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Zapewniamy zróżnicowane atrakcje dla pracowników, którzy podczas pobytu w Olsztynie w końcu są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Olsztyn nie jest wyjątkiem, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe i pozostałe wyjazdy integracyjne. Zadowoleni uczestnicy to nasza główna nagroda przy organizacji różnych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbając o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają chęci do pracy.

Chcesz uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Olsztyn – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt, troska o każdy aspekt i detale tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe personalizujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Olsztynie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)