Catering okolicznościowy Starachowice

Catering jest nieodłącznym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Starachowic.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy prywatnych imprez. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Starachowic

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Starachowicach z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Starachowice. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Starachowicach.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Starachowice

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Starachowice

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Starachowic także. Dostosujemy się do rodzaju planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Starachowice to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Starachowice

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)